Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Neden Bizi Seçmelisiniz

Kılıç Dalgıçlık Alanında uzman ve deneyimli ekibi ile minimum risk ve iş güvenliği kurallarına riayet ederek çözüm üretiyoruz

Kaliteli Hizmet

Uzman kadromuz ile hızlı ve güvenli hizmet anlayışı

Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimiz ve hizmet altyapımız ile %100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Daima Güvenilir

Müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılıyor ve sürekli iyileşme anlayışı ile hizmet veriyoruz.

7/24 Hizmet

Acil durumlara karşı 7 Gün 24 saat anlayışı ile hizmet sunmaktayız.

Kılıç Dalgıçlık

Biz, Kılıç Dalgıçlık Organizasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak; deniz inşaat ve sualtı hizmetlerinde, Türkiye’de ve yurtdışında çeyrek yüzyıllık bir deneyime sahibiz

Uzmanlaştığımız alanlar;
1. Liman ve deniz inşaatları. Sualtı tarama ve derinleştime, rıhtım, dalga kıran, mendirek ve bunların müştemilatı çalışmalarını yapmaktayız ve başarıyla tamamlanmış sözleşmelerimiz vardır. Ayrıca mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sağlamaktayız.
2. Sualtı sörveyleri. Türkiye de ve diğer ülke limanlarında, gemilerin ve offshore birimlerin sualtı sörveylerini tüm gerekli ndt yöntemlerini uygulayarak yapabilecek dalgıç ve dalış ekipmanlarına sahibiz.

3. Sualtı boru ve kablo döşeme ve onarım işleri. Soğutma suyu, içme suyu, atık su için hpp boru, iletişim kabloları nın döşenmesi, bunların kontrol, bakım ve onarımlarını başarıyla sonuçlandırdığımız projelere örnek olarak İstanbul- Çırağan Sarayı, Radisson ve Four Seasons otellerinin soğutma sistemi boru hatları proje bazında bitirilmiştir.
4. Özel dalışlar. anahtar teslimi proje çalışmaları yapmaktayız. Kontrol, bakım ve onarım maksatları ile atık su arıtma tesisleri tanklarına özel karbon alaşımlı ekipmanlarımızla dalışlar yapmaktayız. Başarıyla tamamlanmış sözleşmelerimizden örnek olarak İski-Ataköy ileri biyolojik atıksu arıtma tesisleri ve İstaç tesis çalışmalarını gösterebiliriz.
5. Özel etkinlik organizasyonları. Organizasyonların su üstü ve sualtı çalışmalarını yapmaktayız.